Nasza firma istnieje od 2004 roku. Zajmujemy się głównie sprzedażą artykułów metalowych: śrub, wkrętów oraz zamocowań. Bazujemy głównie na produktach sprawdzonych, dobrej jakości.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży elementów złącznych. Bardzo się staramy, żeby nasze produkty spełniały Państwa oczekiwania. Uczestniczyliśmy już wiele razy w realizacji dużych projektów budowlanych poprzez dostarczanie elementów złącznych. Pomimo dużego sukcesu jesteśmy otwarci na klientów indywidualnych.

Nasz sklep mieści się w Suwałkach. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór narzędzi budowlanych, elektronarzędzi oraz elementów złącznych takich jak śruby, wkręty, nakrętki i wiele, wiele więcej. Co więcej, istnieje możliwość sprowadzania praktycznie każdego asortymentu metalowego na zamówienie. Nasi dostawcy dbają o wysoką jakość wykonania.

Przewagi konkurencyjne

goal
Wiele lat doświadczenia
box
Szeroki asortyment
efficiency
Niestandardowe produkty
shipped
Darmowa dostawa

JAKOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

Kilkanaście lat na rynku to już odpowiednia ilość czasu, żeby jasno stwierdzić, że jesteśmy firmą doświadczoną. Przez ten czas do każdego zamówienia podchodziliśmy tak samo poważnie. Stale współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak i dużymi firmami inwestycyjnymi, dlatego możesz mieć pewność, że warto nam zaufać. Bardzo nam zależy na zadowoleniu każdego klienta.

Darmowa dostawa

Aby zadbać o Twój komfort oferujemy bezpłatną dostawę na terenie miasta Suwałki. To świetne rozwiązanie w przypadku gdy nagle zabraknie materiałów. Zadzwoń do nas, powiedz, czego potrzebujesz, a my Ci to dostarczymy