Bardzo nam zależy, żeby każda osoba zawsze mogła znaleźć u nas to, czego potrzebuje. Nasza oferta jest przeznaczona dla firm budowlanych, stolarskich, remontowych, a także dla każdego majsterkowicza.

Śruba to gwintowany element łączący o bardzo szerokim zastosowaniu. Powszechnie używa się ich w branży budowlanej oraz przy budowie maszyn. Różnią się długością, średnicą oraz kształtem łba, trzpienia i zakończenia.

Szeroki podział śrub sprawia, że możemy wybrać idealny element złączny dostosowany do używanych materiałów. Wyróżniamy między innymi śruby z łbem sześciokątnym, trzpieniem, uchem, okiem, stożkiem, łbem grzybkowym i walcowym, a także śruby bez łba. Wszystkie z nich dzielą określone normy (DIN, PN, ISO), a także klasa wytrzymałości.

Oferowanie przez nas śruby to produkty wytwarzane z wysokiej jakości stopów (w tym stali nierdzewnej i kwasoodpornej), które charakteryzuje duża wytrzymałość. Dostępne są w wielu rozmiarach, dlatego jesteśmy przekonani, że na pewno znajdziesz to, czego szukasz.

ŚRUBY W NASZEJ OFERCIE

Śruby Maszynowe din 933

din 931

Śruby Imbusowe DIN 912

912

Śruby Grzybkowe DIN 603

din 603

Zestawy do połączeń sprężanych HV 14399-4

hv

Zestawy do połączeń niesprężanych SB ISO 4014

sb

Śruby z łbem kulistym ISO 7380

wki

Śruby z łbem stożkowym DIN 7991

wsi

Śruby z łbem podkładkowym

wpm

Śruby z łbem walcowym

wwm

Śruby meblowe z łbem płaskim na imbus

wwi

NASZE PRODUKTY

Darmowa dostawa

Aby zadbać o Twój komfort oferujemy bezpłatną dostawę na terenie miasta Suwałki. To świetne rozwiązanie w przypadku gdy nagle zabraknie materiałów. Zadzwoń do nas, powiedz, czego potrzebujesz, a my Ci to dostarczymy