Bardzo nam zależy, żeby każda osoba zawsze mogła znaleźć u nas to, czego potrzebuje. Nasza oferta jest przeznaczona dla firm budowlanych, stolarskich, remontowych, a także dla każdego majsterkowicza.

Śruba to gwintowany element łączący o bardzo szerokim zastosowaniu. Powszechnie używa się ich w branży budowlanej oraz przy budowie maszyn. Różnią się długością, średnicą oraz kształtem łba, trzpienia i zakończenia.

Szeroki podział śrub sprawia, że możemy wybrać idealny element złączny dostosowany do używanych materiałów. Wyróżniamy między innymi śruby z łbem sześciokątnym, trzpieniem, uchem, okiem, stożkiem, łbem grzybkowym i walcowym, a także śruby bez łba. Wszystkie z nich dzielą określone normy (DIN, PN, ISO), a także klasa wytrzymałości.

Oferowanie przez nas śruby to produkty wytwarzane z wysokiej jakości stopów (w tym stali nierdzewnej i kwasoodpornej), które charakteryzuje duża wytrzymałość. Dostępne są w wielu rozmiarach, dlatego jesteśmy przekonani, że na pewno znajdziesz to, czego szukasz.

WKRĘTY W NASZEJ OFERCIE

Wkręty do drewna żółte

Wkręty do drewna ocynk biały

Wkręty konstrukcyjne ciesielskie

Wkręty do drewna na torxa

Wkręty do drewna na klucz

Wkręty dystansowe dekarskie

Wkręty z łbem płaskim

Wkręty z łbem walcowym

Wkręty do drewna na imbus

Wkręty farmerskie do blachy

Wkręty farmerskie bit torx PANHEAD

Blachowkręty z łbem na klucz

Blachowkręty z płaskim łbem

Blachowkręty z łbem stożkowym

BLachowkęty łbem płaskim samowiercące

Blachowkręty stożkowe bit TORX

Wkręty do profili "Pchełki"

Blachowkręty do konstrukcji stalowej

Blachowkręty samowiercące z łbem walcowym

Blachowkręty z łbem stożkowym do konstrukcji stalowych

NASZE PRODUKTY

Darmowa dostawa

Aby zadbać o Twój komfort oferujemy bezpłatną dostawę na terenie miasta Suwałki. To świetne rozwiązanie w przypadku gdy nagle zabraknie materiałów. Zadzwoń do nas, powiedz, czego potrzebujesz, a my Ci to dostarczymy